ÇUBUKÇU ORGANİZASYON
ORTAMIN HAVASI DEĞİŞTİRİR

 • Bizi tercih etmenizde bir çok sebebiniz olduğunu biliyor muydunuz? Bakın bizle çalışanlar bizim için ne dediler... Müşterimizken referansımız oluverenlerin açıklamaları ile başbaşa bırakıyoruz sizleri...
 • Her işi bilenine teslim etmek gerekir.Müşterilerimiz bizi işi bildiğimiz için tercih ediyorlar. Onlar için alan ve görkem bunda çok önemli bir faktör. Bu konuda da bizi müşterilerimize mahcup etmeyen firmayla çalıştığımız için gurur duyuyoruz.
  Ali Rıza PEKER
  Akasya Kır Düğün Organizasyonu / İzmir - Buca
 • Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin ardında Çubukçu organizasyonun tasarımları olduğunu rahatça söyleyebiliriz.
  Mehmet KURT
  Gencaylar Düğün Salonu / Malatya
 • Tam 14 yıldır bu işi yapıyoruz. 2010'dan buyana da Çubukçu Organizasyon ile çalışıyoruz. Görüntü önemli de kalite? Her organizasyondan sonra yıkanması ile yıpranması bir olan piyasa malı olmaktan kurtulamamış ürünler yerine markalaşmaya doğru giden çubukçu organizasyonu tavsiye ediyorum.
  Yasemin GÜNAY
  Yelken Düğün Salonları / İSTANBUL
 • Benim aklıma gece ve organizasyon deyince ambiyans gelir.  Çünkü müşterilerimizin rahatı konforu ve kendilerini evlerinde veya arzuladıkları yerde hissetmeleri son derece önemlidir. Yıllardır kendini yenileyen bir firma ile çalışıyorum.Gayet de memnunum.
  Şahin ŞİMŞEK
  Elegenat Düğün Salonları /ANKARA
 • İnternet üzerinde uzun zamandır aradığım şamdanları bir türlü bulamamıştım. Çubukçu Organizasyon yetkililerine aradığım ürünün resmini yollayınca ertesi günü elimde olacağımız bilseydim bu kadar zaman harcamazdım.
  Bekir KiREÇÇİ
  Kanyon Eğlence Merkezi / İstanbul
 • Sadece bir kere çalıştım. Ama bir çok kere tavsiye ettim...  Çekinmeden çalışabileceğiniz bir firma.
  Kerim HASIR
  Hasıroğlu Limited Şti. / KONYA

NE YAPIYORUZ?

Tercihleriniz bizim için önemli...

Yapmış olduğumuz masa sandalye süslemelerini, numunelerimizi ve fotoğraflarımızı gösteriyoruz ve modellerimiz içinden misafirlerinizin gözlerini dolduracak seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Veya düşündüğünüz bir model varsa onun tasarım ve imalatını gerçekleştirebiliyoruz.
Talebiniz halinde mekânınızı ziyaret ederek numune ve görsellerimizle yerinde tespitler yaparak, tercih seçeneklerini sizlerle birlikte değerlendirebiliriz.
Adresimiz: Çubukçu Organizasyon
Reyhan Mah. Mantıcı Cd.
No:14/A
Osmangazi / BURSA

DAHA NE YAPALIM?

Düşünün biz gerçekleştirelim..

Giydirmek istediğiniz her türlü mekân için şık ve ekonomik masa ve sandalye giydirmelerini dikilmiş veya mamul olarak temin edebiliriz. Teslimat süresi standart ürünler için 1 hafta ile 7 iş günü arasındadır.
Masa süsleme ve sandalye süsleme fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın. Uzman satış ekibimiz sizlere yarımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. satış@cubukcuorganizasyon.com
Tel: 0 224 225 25 27
Mobil: 0 552 212 25 27
GSM: 0 537 312 38 58
Cep: 0 532 318 1203

Bişey Sorsam Acaba?

Bişey Sorsam Acaba?

Aklınıza takılanı çekinmeden sorun. Çubukçu organizasyon size makul ve parlak fikirler verme konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır.
Numune Gönderirler mi ki?

Numune Gönderirler mi ki?

Adresinizi bize gönderin, masrafları tarafımızca karşılanmak üzere sizlere kalitemizi yakından hissedebileceğiniz numuneler gönderelim.
Bunu Yüzyüze Görüşsek?

Bunu Yüzyüze Görüşsek?

Çubukçu organizasyonun uzman tanıtım ekibi sizi ziyaret eder.Ücretsiz keşif yapar. Sizin için en makul olanın seçiminde size yardımcı olur.
Pekiya Memnuniyet?

Pekiya Memnuniyet?

Bizim için müşteri memnuniyeti hezaman ön planda olmuştur. İtiraf ediyoruz ki, bizi bu güne getiren sizlerin beğenileridir.

Kısaca Biz

Çubukçu organizasyon 2000 yılından itibaren çeşitli ev tekstil grupları ile başlamış olduğu iş hayatına 2010 yılından sonra masa ve sandalye giydirme imalatını da katarak değerli müşterimizle birlikte büyümesine devam etmektedir.

Profesyonel iş deneyimi, satış ve satış sonrası hizmet ekipleri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Detay, estetik ve hassasiyet gerektiren faaliyet alanımızda titizlikle yaptığımız çalışmalarımız sonucunda var olduğumuz günden bu yana kısa sürede sektörünün öncü şirketleri arasında yerini almıştır.

Sandalye ve Masa Giydirme Hakkında

 • Masa veya sandalye giydirme seçiminde aşağıda sayacağımız hususlara dikkat etmeniz önerilir.
 • Kılıf kumaşlarının doğru seçilmesi gelir. Kumaşın kolay yıkanabilir ve ütülenebilir, yâda ütü istemeyen şık kumaşlar tercih edilmelidir.
 • Kullanılan giydirme veya kılıfın renk uyumu açısından mekânla bütünlük arz etmelidir.
 • Düğün salonlarında beyaz renk sıklıkla tercih edilmekle birlikte, kırmızı ve pastel renkler ortamı hareketlendirmekte, krem yâda gold metalik kumaşlarda ortama ayrı bir aksiyon verirler.
WhatsApp chat WhatsApp Destek Hattı

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co